Power Music

Opis forum

Ogłoszenie

Witamy Serdecznie na nowo powstałym forum portalu muzycznego Power Music . . . Życzymy wam wszystkim miłych rozmów dużo fajnie spedzonego czasu i wgl . .. pozdrawia DeeJay Tomal

#1 2010-04-24 01:37:04

DeeJayTomal

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-23
Posty: 47
Punktów :   

Dj Hubertus (rezydent)

Dj Hubertuse - (Hubert Kwartnik) naprawdę pochodzę z Bielska Białej, a obecnie mieszkam w Krakowie. Od pięciu lat jestem rezydentem klubu "Energy2000" w Przytkowicach, jestem jednym z kreujących muzycznie wizerunek tego miejsca. Jestem współtórcą promocyjnie znanych płyt "Energy Mix". Wielokrotnie startowalem na wszelkiego rodzaju turniejach i mistrzostwach Polski prezenterów dyskotek. Jak narazie moje największe osiągnięcie to miejsce na podium finalistów mistrzostw Polski - zdobyłem tam tytuł - II Vice mistrza Polski 2004. Jako rezydent klubu "Energy2000" i jako gość wielu polskich klubów miałem przyjemność dzielić konsolę z takimi gwiazdami jak: Steve Murano, Dj Bossi (Cosmic Gate), Bad Habbit Boys, Brooklyn Bounce Dj's Team, Dj Novus (Groove Coverage), Marc van Linder, Oliver Klitzing (Reloop), Clubb Caviar, Pulsedriver, Mc Hugie Babe (Klubbheads), Benny Benassi, Dj Matys i wielu wielu innych, w tym prawie wszystkimi liczącymi sie djami z naszego kraju.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fantasypbf.pun.pl www.linkomania.pun.pl www.hajtownia.pun.pl www.nnworld.pun.pl www.azschorzow.pun.pl